Powerspin Evo

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (28) Otázky (0) Alternatívne

Powerspin EvoPopis

d

Priemerné hodnotenie 97.14 % 97% Hodnotilo 28 uživatelov

  • 5 Hviezd 24×
  • 4 Hviezdy
  • 3 Hviezdy
  • 2 Hviezdy
  • 1 Hviezda

497 zakazníkov už zakúpilo

100 % zákazníkov odporúča

Predstavujeme Powerspin® Evo - zábavná cesta k fantastickým pažiam a brušku

Jednoducho TOČTE. Ktokoľvek. Kdekoľvek. Kedykoľvek.

Zdvihnite Powerspin a je to jasné. Je to smršť, hurikán, tajfún, všetko zabalené v jednom unikátnom prístroji. Ako rýchlo ho dokážete roztočiť? (špeciálne potiahnutá kovová gulička valiaca sa vo vnútri hladkej rúrky - jednoduché, nie)

Powerspin je rýchly & zábavný – nemilosrdne efektívna cvičebná pomôcka, ktorú pevne držíte v rukách a pálenie v svaloch pocítite za menej ako 60 sekúnd, ak točíte dostatočne rýchlo.

Vaše rozhodnutie cvičiť nebolo nikdy jednoduchšie. Môžete budovať svalovú hmotu, formovať svaly alebo rehabilitovať. Záleží iba na vás, čo chcete spraviť a AKO RÝCHLO TOČÍTE!

Prosím prejdite dolu a pozrite sa na hlavné vlastnosti a výhody tohto revolučného produktu – je to rýchle, zbesilé, zábavné a garantujeme, že to prekoná vaše očakávanie.

Prečo potrebujete Powerspin

Chcete tvarovat vaše svaly? Prajete si pevné bruško? Powerspin izometricky posilní vaše paže, ramená, hrudník a brušné svaly tak, ako ste doposiaľ necvičili. Vedecké testy potvrdili, že izometrické cvičenie (s Powerspinom) je rýchlejšie a efektívnejšie ako cvičenie izotonické (zdvíhanie závaží v posilňovni).

Powerspin - čo sa ním posilňuje

Ako to funguje

Powerspin má hmotnosť menšiu ako 1 kg, ale vie s vami poriadne zatočiť - pri točení dosahuje až hmotnosti 11 kg. Otáčavým pohybom dostanete do pohybu kovovú guličku, ktorá sa roztočí v hladkej rúrke. Čím rýchlejšie točíte, tým väčší odpor pôsobí na oceľovú pogumovanú guličku. Tento odor sa prenáša do rúk, ramien, hrudníka a do brušných svalov.

14 až 90 – Muži alebo ženy – Je pre každého

Neexistuje žiadna veková hranica pre cvičenie s Powerspinom – Ženy s rôsolovitými rukami, muži s malými bicepsmi, dievčatá s povoleným bruškom, ženy s povolenými svalmi, 32-roční muži, ktorí chcú viac svalov, 24-ročné dievčatá, ktoré chcú spevňovať, deti, ktoré sa chcú zabaviť a dedkovia, ktorí sa chcú dostať do formy.

Skutočné cvičenie… alebo iba hračka?

Niekedy tie najjednoduchšie veci v živote vás najviac prekvapia. Skutočne nebudete očakávať niečo, čo vyzerá ako Powerspin (a má hmotnosť menej ako 1 kg) a nechá vás lapať po dychu už po 60 sekundách, ale to je presne to, čo unikátny produkt musí vedieť. Vzhľad klame.

Powerspin - jak to funguje

Prečo si ho zamilujete?

Powerspin je ideálnym spoločníkom, ktorý vás okradne iba o minutu času, bez prerušenia vášho zaneprázdneného dňa. Pôsobí na paže, ramená, bruško… budete sa cítiť zdravší, pevnejší, silnejší… štíhlejší…

Hodnotenie

d

Priemerné hodnotenie 97.14 % 97% Hodnotilo 28 uživatelov

  • 5 Hviezd 24×
  • 4 Hviezdy
  • 3 Hviezdy
  • 2 Hviezdy
  • 1 Hviezda

497 zakazníkov už zakúpilo

100 % zákazníkov odporúča

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

simona@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €