POUŽITÉ - Kolieskové korčule Tempish Scribe 200 + DARČEK

-59 %

 

47.99 s DPH Bežná cena: 118.43 €

Dostupnosť

E-shop: POSLEDNÝ KUS

veľkosť korčule 42

Hodnotenie:
Hodnotenie
Objednávacie číslo:
74589
Výrobca:
Tempish

Porovnať Vytlačiť

POUŽITÉ - Kolieskové korčule Tempish Scribe 200 + DARČEK https://www.sportobchod.sk/img/produkty/med/367/367587-inline-brusle-tempish-scribe-200-66812.jpg Korčule boli použité na predvádzacej akcii. Kolieska sú iba ľahko jetá a brzda viditeľne použitá (viď foto). Celkovo sú však korčule vo veľmi dobrom stave. Tovar predávame s výraznou zľavou a skrátenú zárukou na 12 mesiacov. Záruku je možné uplatniť na iných chybách okrem tu už uvedených. Samozrejmosťou je možnosť vrátenia do 14-dní. Kolieskové korčule vyrobené na základe želaní a požiadaviek zákazníkov. Nový dizajn, priehlavková mikropracka a bezpečnostné reflexné prvky.
47.99 EUR New

Vyberte vlastnosti:

Ako si vybrať veľkosť korčulí?

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Príslušenstvo Alternatívne

POUŽITÉ - Kolieskové korčule Tempish Scribe 200 + DARČEKPopis

d

Korčule boli použité na predvádzacej akcii. Kolieska sú iba ľahko jetá a brzda viditeľne použitá (viď foto). Celkovo sú však korčule vo veľmi dobrom stave. Tovar predávame s výraznou zľavou a skrátenú zárukou na 12 mesiacov. Záruku je možné uplatniť na iných chybách okrem tu už uvedených. Samozrejmosťou je možnosť vrátenia do 14-dní.

Rozbehnite to v najlepších korčuliach

Viac ako 1 100 korčuliarov testovalo tieto korčule a pridelilo im ocenenia v Megatestu 2019. Tak nakúpte zavčasu, aby na vás niečo zostalo.

Kolieskové korčule Tempish Scribe z limitovanej edície 2019 boli vyrobené na základe želaní a požiadaviek našich zákazníkov. Nielen že majú nový dizajn, ale nájdete i vylepšenia v podobe priehlavkovej mikropracky a bezpečnostných reflexných prvkov.

Komfortné a rýchle

Kolieskové korčule Tempish Scribe sú ideálnou voľbou pre začínajúcich i pokročilých korčuliarov. Korčule majú pevný hliníkový rám osadený 84mm kolieskami s tvrdosťou 85A a ložiskami ABEC 7. Korčule sa upínajú pomocou šnúrok, hornej pracky a priehlavkovej mikropracky s jemným dotiahnutím.

Základné parametre

 • Rám: alu zliatina
 • Veľkosť koliesok: 84 mm
 • Tvrdosť koliesok: 85A
 • Ložiská: ABEC 7 carbon
 • Upínanie: šnúrky, pracka a priehlavková mikropracka

Vyberateľná topánočka je vyrobená z veľmi príjemného komfortného materiálu. Konštrukcia korčule je vybavená členkovým kĺbom pre voľnejší pohyb nohy v smere jazdy.

Rýchlejšie tvrdé kolieska

Dostatočne rýchle a popritom ovládateľné kolieska o priemere 84 mm s tvrdosťou 85A sú vhodné pre začínajúcich i pokročilých korčuliarov. Samozrejmosťou je brzda na pravej korčuli s možnosťou demontáže.

Ložiská s dlhou životnosťou

Rozoberateľné ložiská ABEC 7 carbon pozdvihnú korčule o niekoľko tried vyššie. Ložiská majú extrémne nízky valivý odpor a umožňujú tak plynulú jazdu bez obmedzenia.

Pohodlný systém sťahovania a povoľovania pracky Tempish Micro-Buckle System zároveň umožňuje jemné nastavenie upevnenia. Pracka zapínacieho mechanizmu má jemný a hladký chod pre jednoduché individuálne prispôsobenie a stiahnutie skeletu korčule.

Tempish Air Comfort System je komfortný systém odvetrávania skeletu a vnútornej vložky kolieskových korčúľ. Maximálne odvetrávanie topánky je možné vďaka ľahkému priedušnému nylonovému vláknu v hornej časti a premyslenému rozmiestneniu vetracích otvorov v podrážke a na spodnej časti skeletu. Vetracie mriežky sú naviac umiestnené tak, aby pri jazde prúdil vzduch čo najviac smerom dovnútra. Mriežky majú ochrannú sieťku, aby sa dovnútra topánky nemohli dostať nežiadúce väčšie nečistoty alebo hmyz. Korčuľa je vďaka systému veľmi vzdušná a nohe poskytuje aj pri dlhšom výkone maximálny komfort. Skelet korčúľ po tréningu taktiež skôr vyschne a je tak skôr pripravený na ďalšie použitie.

Ideálna pozícia podvozku voči skeletu zabezpečuje šasi špeciálnej konštrukcie IPCC - Ideal Position Control Chassis. Podvozok je konštrukčne navrhnutý tak, aby pomocou niekoľkých kotviacich prvkov skelet a podvozok perfektne sedeli. Rozmiestnenie kotviacich prvkov je určené na základe dlhoročných praktických skúseností výrobcu.

Kvalita pod kontrolou

Tento produkt je ako každý iný vyrobený v častiach východnej Ázie, ale Tempish využíva ako jeden z mála svetových výrobcov jedinečný spôsob kontroly od výroby, distribúcie až po predaj. Jedná sa o systém kontroly IC - Identification Control. Všetky kolieskové korčule Tempish sú starostlivo identifikované od začiatku výroby až po koniec ich životnosti. Tým je zaručená ich 100% kontrola a štatistické dáta, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj a zdokonaľovanie korčúľ Tempish.

 

Hodnotenie

d
  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!.

Napíšte svoje hodnotenie produktu POUŽITÉ - Kolieskové korčule Tempish Scribe 200 + DARČEK1 2 3 4 5 1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získáte,
len ak budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

d

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Opýtajte sa.

Máte otázku k produktu POUŽITÉ - Kolieskové korčule Tempish Scribe 200 + DARČEKPríslušenstvo

d

Alternatívne

d

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková produktová manažérka

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

Najpredávanejšie produkty


  02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

  prihláste sa Košík: 0.00 €