Ospravedlňujeme sa, ak niečo nefunguje tak ako očakávate. Prechádzame na nový systém a ladíme poruchy. Ďakujeme za pochopenie. Doprava zdarma na nákup od 40 €

Pánske tričko X-Bionic Twyce 4.0 Run modré

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 119.00 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 0%
Objednávacie číslo:
81298
Výrobca:
X-Bionic

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Vybrať set:

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (0) Otázky

Pánske tričko X-Bionic Twyce 4.0 Run modré

Pánske tričko X-Bionic Twyce 4.0 Run v modrej farbeocenia tí najnáročnejší bežci, ktorí hľadajú tričko pre maximálne výkony v závode i tréningu. Tričko je prešpikované vetracími otvormi a ďalšími technológiami, ktoré spríjemnia váš beh.

Dokonalá termoregulácia

Technológia 3D System Bionic Sphere® zastavuje nepríjemnú vlhkosť, eliminuje prehrievanie počas fyzickej aktivity a zabraňuje rýchlemu ochladzovaniu tela počas oddychovej a regeneračnej fázy.

 

Už žiadny úder na solar

X-Bionic AirComPlex-Zone chráni citlivú oblasť na solárnom plexe špeciálnymi kanálmi. Teplý vzduch tam uzatvorený dokonale izoluje telo od chladu. Štruktúra systému spracováva nadmerný pot z fyzickej aktivity a zabezpečuje zodpovedajúcu teplotu v tejto oblasti.

Klimatizácia v oblečení

X-Bionic Air-Conditioning Channel je ventilačný systém kanálov, ktoré systematicky pretekajú okolo celého tela a nepretržite odvádzajú pot a teplo. Umožňuje priechod vzduchu do oblastí tela, ktoré nie sú normálne prístupné cirkulácii čerstvého vzduchu.

Slobodný pohyb pažíX-Bionic Expansion Flex Zone

Pri behu potrebujete nielen nohy, ale i ruky. Expanzná flex zóna. ktorá obklopuje ramenný kĺb optimalizuje pohyb ramena.

 

Voľnosť pohybu a lakte v teple

Pletenina Expansion Ribs sa na princípe harmoniky rozklaldá, čo zabezpečuje, že studený vzduch lakte neochladí. I keď sa ostro ohýba, izolačný účinok je udržovaný teplým vzduchom uloženým v interiéri. Flexibilita Expansion Ribs® a pružnosť priadze umožňujú voľnosť pohybu bez zbytočného trenia.

 

Využite pot k chladení

Štruktúra v tvare "Y" vytvorená z hydrofóbnych a hydrofilných vlákien vytvára „push-pull efekt“, ktorý pomáha rýchlejšie transportovať pot z technológie ThermoSyphon a odvádzať ho tam, kde sa môže odparovať s maximálnym chladiacim účinkom.

Aktívne chladenie v exponovaných miestach

Veľké lapače potu, ergonomicky umiestnené na základe laboratórnych testov v kľúčových miestach, zabraňujú kvapkaniu potu a zabezpečujú aktívne chladenie.

X-Bionic Sweat Traps

Koniec pohybujúcim sa rukávom

Asymetrické manžety na konci rukávov bránia ich nežiadúcemu pohybu nahor a dolu. Môžete sa tak sústrediť iba na svoj maximálny výkon.

Tričko drží ako pibité

Ideálne navrhnutý, ergonomicky optimalizovaný pás s predĺžením v chrbtovej oblasti udržuje odev na správnom mieste i pri intenzívnom behu v teréne.

Materiál: 90 % Polyamid, 7 % Polypropylen, 3 % Elastan


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Určené pre mužov
Ročná kolekcia 2020
Dĺžka rukávu krátky
Dominantná farba modrá
Vrstva oblečenia základná (spodná) vrstva
Strih compression
Materiál 90 % Polyamid, 7 % Polypropylén, 3 % Elastan
Typ výstrihu klasický kruhový bez goliera
Použité technológie X-Bionic 3D Bionic Sphere System
X-Bionic Air-Conditioning Channel
X-Bionic AirComPlex-Zone
X-Bionic Expansion Ribs
X-Bionic Flexor Arm Cuff
X-Bionic IDEO-Waistband
X-Bionic Sweat Traps
X-Bionic Expansion Flex Zone
X-Bionic Twyce Cool Zone

Najlepšie hodnotené

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Pánske tričko X-Bionic Twyce 4.0 Run modré1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získate, len pokiaľ budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Pánske tričko X-Bionic Twyce 4.0 Run modréPrihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}