Ospravedlňujeme sa, ak niečo nefunguje tak ako očakávate. Prechádzame na nový systém a ladíme poruchy. Ďakujeme za pochopenie. Doprava zdarma na nákup od 40 €

Pánske legíny X-Bionic The Trick 4.0 Run čierne

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 129.00 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 100%
Objednávacie číslo:
81302
Výrobca:
X-Bionic

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Vybrať set:

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (1) Otázky

Pánske legíny X-Bionic The Trick 4.0 Run čierne

Pánske kompresné legíny X-Bionic The Trick 4.0 Run v čiernej farbe sú správnou voľbou pre náročných bežcov, ktorí nerobia kompromisy. Legíny sú nadupané technológiami, ktoré z vás dostanú výkon na hranici vašich možností.

Kolená v optimálnej teplote

Špeciálne odvetrávanie AirConditioning Spot v oblasti pod kolenami prináša postupné ochladzovanie. Nehrozí vám tak prehriatie ani prechladnutie v tejto kritickej oblasti.

 

 

Dokonalá termoregulácia

Technológia 3D System Bionic Sphere® zastavuje nepríjemnú vlhkosť, eliminuje prehrievanie počas fyzickej aktivity a zabraňuje rýchlemu ochladzovaniu tela počas oddychovej a regeneračnej fázy.

 

Klimatizácia v oblečení

X-Bionic Air-Conditioning Channel je ventilačný systém kanálov, ktoré systematicky pretekajú okolo celého tela a nepretržite odvádzajú pot a teplo. Umožňuje priechod vzduchu do oblastí tela, ktoré nie sú normálne prístupné cirkulácii čerstvého vzduchu.

 

Voľnosť pohybu a lakte v teple

Pletenina Expansion Ribs sa na princípe harmoniky rozklaldá, čo zabezpečuje, že studený vzduch lakte neochladí. I keď sa ostro ohýba, izolačný účinok je udržovaný teplým vzduchom uloženým v interiéri. Flexibilita Expansion Ribs® a pružnosť priadze umožňujú voľnosť pohybu bez zbytočného trenia.

 

Tričko drží ako pibité

Ideálne navrhnutý, ergonomicky optimalizovaný pás s predĺžením v chrbtovej oblasti udržuje odev na správnom mieste i pri intenzívnom behu v teréne.

Perfektné chladenie vnútorných stehien

X-Bionic Innerlap AirConditioning ZoneZ hľadiska výkonu svalov je vnútorné stehno menej náchylné na chlad. Všetci to inštinktívne vieme: Keď sú naše ruky studené, vložíme ich medzi svoje stehná, aby sa zohriali.

V tejto oblasti bola umiestnená technológia Innerlap AirConditioning Zone®. Ide o jemne pletenú sieťovinu s nulovou izoláciou. K ochladzovaniu preto dochádza spočiatku výmenou vzduchu. Akonáhle sa pot začne odparovať, proces ochladzovania sa ešte o stupeň zvýši, nakoľko aktivačný systém leží priamo na pokožke.

Cielená kompresia

X-Bionic Neutral-Response-Bandage vyvíja cielený tlak na svalový aparát, pripravuje receptory k akcii a zlepšuje prácu svalov. Váš beh tak bude efektívnejší a oddialite únavu svalov.

 

 

Využite pot ako chladič

Špeciálne tkaný materiál pozdĺž chrbtice spúšťa proces potenia v podstate ihneď na začiatku fyzickej aktivity. Vďaka tomu ste ochladzovaní hneď od štartu.

X-Bionic The Trick

Súčasne vám však vďaka použitému materiálu pot nesteká po chrbte. Oblečenie tak udržuje vašu telesnú teplotu konštantnú po celý čas aktivity.

Inšpirácia zázrakom prírody

Špeciálna technológia Thorny Devil vedie pot priamo do tepelne náročných svalových oblastí, kde sa odparuje pre optimálny chladiaci účinok.

To, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako sci-fi film, dokázali vývojári X-Bionic. Inšpirovali sa u jedného druhu púštnej jašteričky, ktorá podobným spôsobom získava vodu na pitie.

Materiál: 80 % Polyamid, 12 % Polypropylen, 8 % Elastan


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Určené pre mužov
Ročná kolekcia 2019/20
Dominantná farba čierna
Strih compression
Materiál 80 % Polyamid, 12 % Polyporopylén, 8 % Elastan
Použité technológie X-Bionic 3D Bionic Sphere System
X-Bionic Air-Conditioning Channel
X-Bionic Expansion Ribs
X-Bionic IDEO-Waistband
X-Bionic The Trick
X-Bionic AirConditioning Spot
X-Bionic Innerlap AirConditioning Zone
X-Bionic Neutral-Response-Bandage
X-Bionic Thorny Devil Technology
Dĺžka nohavíc dlhé

Najlepšie hodnotené

Priemerné hodnotenie 100 % 100 Hodnotilo 1 užívateľov

  • 5 rating:stars_more_than_four
  • 4 rating:stars
  • 3 rating:stars
  • 2 rating:stars
  • 1 rating:star

3zákazníci, ktorí už nakúpili

100%zákazníkov doporučuje

Pridať hodnotenie

Dušan Č. (Strážnice), pridané 12. 03. 2021 Overený zákazník

Maximálna spokojnosť, mal som ich už viackrát na běh a nemám čo kritizovať

Napíšte svoje hodnotenie produktu Pánske legíny X-Bionic The Trick 4.0 Run čierne1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získate, len pokiaľ budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Pánske legíny X-Bionic The Trick 4.0 Run čiernePrihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}