Ortézy na zápästie

Ortézy na zápästie sú nevyhnutné v prípade pooperačnej starostlivosti či prevencie napríklad pri raketových športoch, pomôžu i pri syndrome karpálneho tunela. Na výber máte z niekoľkých variantov, podľa toho, akú mieru podpory zrovna potrebujete.  Dobre sa nosia a sú priedušné, tým pádom sú vhodné na celodenné nosenie.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Stupeň podpory:

Typ zranenia:

Ďalšie parametre Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 13.99 € 17.00 €

  skladom

  Vysoko elastická športová ortéza na zápästie McDavid 451 v čiernej farbe s bielym logom McDavid. Kvalitná neoprénová ortéza s nylonovým poťahom sa ľahko nasadzuje, pomáha udržovať teplo, prináša úľavu od bolesti a dokonca pomáha zhadzovať prebytočné kilá a zároveň podporuje liečenie.

  -18 %

 • 20.59 € 23.00 €

  skladom

  Vysoko elastická športová neoprénová ortéza na zápästie vhodná ako prevencia väzivových zranení, pri obnove pohybových aktivít po podvrtnutí alebo pri ochabnutosti väzov palcového kĺbu.

  Novinka

  -10 %

 • 26.79 €

  skladom

  Kvalitná bandáž na zápästie Shock Doctor Neopren 822 zaisťuje maximálnu možnú fixáciu zápästia. Jednopáskový návlek s anatomicky tvarovanou dlaňou. Špeciálny antibakteriálny materiál účinne odvádza vlhkosť a tiež znižuje zápach.

   

Ku zraneniu zápästia najčastejšie dochádza u raketových športov alebo pri často sa opakujúcich činnostiach,  ako je písanie na počítači, kedy môže dôjsť až k syndromu karpálneho tunela. Zápal šliach alebo mechanické poranenie zápästia vás môže vyradiť z hry aj na niekoľko týždňov.

Ortéza na zápästie pomáha udržať telesné teplo pre podporu hojenia zápästia. Kvalitná ortéza poskytuje vynikajúce odpruženie, kompresiu a podporu pre poranené zapästie. Bandáže na zápästie sú dobrou voľbou pre prevenciu zranenia a zápalu zapästia.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekcií

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €