Ortézy na chrbát

Ortézy na chrbát a bedrové pásy často bývajú pomocníkom každého, kto utrpel zranenie chrbtice či chrbta, trpia artrózou alebo majú presilený chrbát. Ortézy vám poskytnú maximálnu možnú podporu nech už pri športe alebo pri dennom nosení. Všetky ponúkané ortézy na chrbát si po objednaní môžete osobne vyskúšať na jednej z našich predajní.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Stupeň podpory:

Typ zranenia:

Ďalšie parametre Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 49.99 € 55.67 €

  skladom v 1 veľkosti

  Bedrový pás Thuasne Sport 0361 pre vystuženie a oporu bedrovej časti chrbta. Použiť ho môžete pri akútnych bolestivých stavoch.

  Novinka

  -10 %

 • 55.29 € 61.69 €

  skladom v 2 veľkostiach

  Ortéza na chrbát McDavid 495 spevní chrbát vďaka plnej nastaviteľnosti a uľaví od bolesti rovnako tak, ako podporí liečbu boľavého chrbta.

  Novinka

  -10 %

 • 41.09 € 46.80 €

  do 3 dní

  Vysoko elastická športová ortéza na chrbát Mueller Adjustable Back Brace v čiernej farbe je veľmi pohodlný, priedušný a pružný pás, ktorý sa dokáže prispôsobiť anatómii chrbta. Podporné oceľové pružiny ponúkajú maximálnu fixáciu a prinášajú úľavu od bolesti.

  -12 %

Bolesť chrbta sa pomaly stáva globálnym problémom. Častejšie ako poranenie chrbta pri športe sa stretávame s problémami spôsobenými hodinami strávenými pri počítači, ktoré nám môžu spôsobiť dlhodobé zdravotné potiaže.

Kvalitné chrbtové ortézy pomáhajú pri úľave od bolesti a podporujú liečenie. Ortéza by mala zaistiť pohodlie, oporu a súčasne dobré odvetranie.

Poradíme vám

Jan Kleprlík Jan Kleprlíkproduktový manažér

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €