Fľaša SportObchod 1 l

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Fľaša SportObchod 1 lPopis

d

Univerzálna športová fľaša SportObchod 1 l vás doplní pri tréningu alebo súťaži a nenechá vás smädných. Doplnenie tekutín je dôležitou súčasťou každého športového výkonu, preto si pokojne namiešajte iontový nápoj a vezmite si fľašu na striedačku. V záverečných minútach vám môže vhodné občerstvenie vyhrať zápas.

Zdravotne nezávadná fľaša

Športová fľaša spĺňa všetky prísne hygienické a zdravotné nariadenia. Vďaka tomu vo vnútri fľaše nevzniká pleseň alebo nepríjemný zápach. Pre uchovanie nápoja v teple si objednajte termoobal na fľašu. Navyše využite i špeciálnu ochrannú krytku, ktorá chráni viečko fľaše pred nečistotami.

Perfektné tesnenie proti úniku tekutín

Viečko fľaše spolu s tesnením zabezpečí, aby tekutina nepretekala. Ideálny prúd umožní kvalitný náustok s poistkou, takže môžete piť z výšky bez toho, aby ste sa ústami dotýkali fľaše a napriek tomu sa nepolejete.

Príjemný materiál pre ideálne držanie

Fľašu tvorí polypropylénový plast, ktorý je vysoko odolný a znesie i neopatrné zaobchádzanie. Súčasne umožní fľašu ideálne držať, takže vám nevypadne ani pri jazde na bicykli.

Na výber máte tiež z fliaš so slovenským a nemeckým designom. Ak nie ste fanúšikom univerzálneho náustku, vyskúšajte fľašu s hokejovou hubicou.

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

Garant sekcie: AC Sparta Praha

  • extraligový klub

prihláste sa Košík: 0.00 €