Kopačky Puma evoSPEED 17.4 FG Jr.

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Kopačky Puma evoSPEED 17.4 FG Jr.Popis

d

Detské kopačky Puma evoSPEED 17.4 FG Jr. sú kopačky vyvinuté pre začínajúcich malých futbalistov a mladých nadšencov. Najviac zábavy si v nich užijete na pevnom prírodnom povrchu, kde sa naplno prejaví vaša kreativita a túžba strieľať bránky ako na bežiacom páse.

Získajte náskok nad ostatnými

Je pravdou, že zostáva uplynúť ešte veľa kubíkov vody v rieke, kým sa z neznámeho poteru stanú športoví géniovia, ktorých fotkami na plagátoch si bude ďalšia generácia chlapcov zdobiť svoje detské izby. Aby sa tak raz stalo, je potrebné už od útleho veku začať budovať svoju kariéru s kvalitnou a spoľahlivou obuvou.

Materiálové inžinierstvo nesklamalo

Podstatným materiálom, ktorý bol zvolený na výrobu obuvi, je syntetická koža. Tento materiál v sebe nesie veľa dôležitých vlastností a pokrokových schopností, ktoré napomáhajú objaviť v sebe svoj športový potenciál a dosiaľ nerozvinutý talent. Nebude trvať dlho a dostaví sa garantovaný herný a výkonnostný rast zakončený snovým postupom medzi najlepších.

Puma evoSpeed

Topánka je vybavená konštrukciou technológie Puma evoSpeed, ktorá zvyšuje manévrovateľnosť a pomáha dosiahnuť vyššiu rýchlosť. Puma evoSpeed je kombináciou materiálu, ktorý znižuje hmotnosť a pritom zvyšuje pevnosť v mieste, kde je to potrebné. Pri výrobe obuvi boli naplno využité poznatky a technológie využívané najrýchlejším mužom planéty Usainom Boltom.

Flexibilná podošva

V podošve je ukrytá technológia Puma DuoFlex. Táto špeciálna zóna zvyšuje flexibilitu a dovoľuje prirodzený pohyb chodidla. V týchto kopačkách budete na ihrisku mrštní a oveľa rýchlejší.

Udržte si loptu

Podošva je zosilnená technológiou Puma SpeedTrack. Vyvýšené kolíky vám pomôžu ihneď zmeniť smer, udržujú torznú stabilitu a tiež reakcie pri držaní lopty.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Sezóna2016/17
Odporúčaný povrchpevné prírodné povrchy
Použité technológiePuma SpeedTrack
Puma evoSpeed
Puma DuoFlex
Vrchná časťkvalitná PU koža
Podrážkaľahká TPU s lisovanými kolíkmi
Počet kolíkov12
Odporúčané použitie:zápasové a turnajové nasadenie, tréningové nasadenie
Farbazelená

Hodnotenie SportObchod.sk

Hodnotenie kvality prevedeniaHodnotenie kvality prevedenia - 8 z 10 8/10
Hodnotenie komfortu noseniaHodnotenie komfortu nosenia - 8 z 10 8/10
Hodnotenie citu pri kontakte s loptouHodnotenie citu pri kontakte s loptou - 8 z 10 8/10
Hodnotenie SportObchod (výkon/cena)Hodnocení SportObchod.sk (výkon/cena) - 8 z 10 8/10

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €