Výživa počas hokejového zápasu alebo tréningu

Najradšej by ste súpera vyšachovali z hry, ale niečo vám chýba? Pribalte si so sebou na zápas tyčinku, gél alebo nápoj z tejto kategórie. Ihneď doplní energiu a potrebné živiny a predĺži tak čas vašich športových výkonov. Navyše sú ľahko stráviteľné, teda budete hrať naplno a bez nepríjemného pocitu v žalúdku.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 3.89 €

  skladom posledný kus

  Športový nápoj pre kvalitnú hydratáciu pri pohybovej aktivite s vysokým obsahom rýchlo vstrebateľných sacharidov je ideálnym zdrojom energie.

   

 • 5.29 €

  skladom

  Pripravili sme pre vás novú praktickú formu nápoja ISODRINX - rozpustné tabletky. Tabletky obsahujú špeciálny sacharid isomaltulózu, ktorý sa postupne vstrebáva. Obohatené o vitamín (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12).

   

 • 1.49 € 1.69 €

  skladom

  Hodnotenie: 95.0%

  Pri náročných dlhých tréningoch a pretekoch je nevyhnutné pravidelne prijímať vhodnú formu energie. ENDUROSNACK predstavuje ideálny zdroj s postupným uvoľňovaním energie. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM), ktorý sa pomaly vstrebáva a dodáva vysoké množstvo kvalitnej energie. Tento gél je ďalej obohatený o L-karnosin, ktorý zlepšuje vytrvalostný výkon a silu, o BCAA v pomere 2:1:1, taurín, glycín a L-alanín.

  -12 %

Poradíme vám

Jan Kleprlík Jan Kleprlíkproduktový manažér

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

Hokejový camp

V hokejovom campe Agility One, bude váš malý hokejový talent v dobrých rukách.

Hokejový camp Agility One

Hokejová Fan zóna

02/ 20 92 49 44 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

prihláste sa Košík: 0.00 €