Holene

Hokejka zaseknutá v píšťale, koleno natlačené na mantinel a strela mierená na lýtko? Aj napriek tomu môžete skórovať, ak si na nohu pripnete chránič píšťaly. Hokejové chrániče píšťal spoľahlivo ochránia vaše píšťaly a kolená pred nárazmi o ľad, mantinel i telo súpera. U nás si vyberú hráči každého veku i rôznych výkonnostných kategórií.

Ak si neviete rady s výberom chráničov píšťal, prečítajte si v poradni, ako vybrať tie správne hokejové chrániče píšťal.

Filtrovať

Top produktyPodpisuje sa nešportové správanie protihráčov hlavne na vašich nohách? Nenechajte si utiecť gólové šance kvôli narazeným píšťalám. Chrániče píšťal vám znásobia ochranu tiež lýtka a kolena.

Vydržte na ľade dlhšie a nenechajte sa otĺkať. Spojte obranu s mobilitou. Vaše hokejové píšťaly nebudú cítiť nastrelené puky, ak im doprajete ochranu vo forme chráničov.

Dostali ste perfektnú prihrávku, chcete ju zúročiť, ale brzdia vás osekané nohy? Chrániče píšťal vás nebudú spomaľovať, ale naopak podporia vašu rýchlu jazdu, skopírujú anatómiu nohy, a ešte si na nich môžete nastaviť optimálnu veľkosť. 

Vyťažte z chráničov píšťal aj ďalšie výhody. V perforovanom vyhotovení sa vám nebudú potiť nohy a antibakteriálna stielka zamedzí zápachu, aby ste si pohár vykorčuľovali v pohodlí. 

Hokejové chrániče píšťal nezaťažujú výstroj, a navyše tlmia nárazy, aby vás súper len tak nezastavil.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekcie

poradime@sportobchod.sk

02/ 20 92 49 45

0 220 924 944 Po-Pi, 8-16 h | info@sportobchod.sk

Prihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}