Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.

Sada dvoch odolných plastových tréningových brán so sieťou, dvoma tyčami a penovou loptou na tréning streľby.

49.99 €
na sklade 5 a viac kusov 23.04. u vás

Bránka Bauer Hockey Sauce Full Kit poslúži detskému poteru a neplnoletým hokejovým hráčov pri juniorských zápasoch i na tréningové účely.

229.99 €

Ľahko skladacia hokejová bránka je ideálnou tréningovou pomôckou so zmenšenými rozmermi 137 × 112 × 51 cm a je vybavená sieťou.

79.99 €

Odolná plastová tréningová bránka so sieťou, dvoma tyčami a penovou loptou na tréning streľby.

33.99 €

Hokejová bránka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilná bránka v oficiálnej veľkosti IIHF, ktorá je ideálna na tréning.

254.99 €
na sklade 4 ks 23.04. u vás

Sieť Winnwell 72" Quick Net + bočná sieť má rozmery bežnej bránky a bočnej siete na zachytávanie pukov. Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje.

249.99 €

Stabilná 72" skladacia hokejová bránka vhodná na tréning a cestovanie. Brána má štandardné rozmery 183 x 122 x 81 cm.

165.99 €
na sklade 2 ks 23.04. u vás

Detský set Bauer PRO KNEE HOCKEY GOAL SET obsahuje malú bránku, tréningovú plachtu a 2 plastové minihokejky.

49.99 €
  • Predobjednávka

Oficiálny výkonný oceľový gól je vhodný pre hokejistov na tréning streľby. Pevná konštrukcia odolá strelám s rýchlosťou 96 km/h.

169.99 €
v externom sklade 5 a viac kusov 26.04. u vás

Bránka Winnwell 72" + s bočnou sieťou má rozmery klasickej bránky, ale má aj bočnú sieť na zachytenie nepresných striel.

349.99 €

Tréningová bránka WinnWell 72" s piatimi otvormi je skvelým nástrojom na individuálny tréning presnosti streľby.

269.99 €
na sklade 3 ks 23.04. u vás

Hokejová bránka Winnwell 60" je stabilná bránka, ktorá je ideálnym pomocníkom pre tréning. Bránka má menšie rozmery 152 x 112 x 61 cm a je možné ju…

94.99 €

Bránka WinnWell Mini Set 31"z kvalitných oceľových rúrok slúži k nácviku mimo ľad so sadou dvoch minihokejok a hokejovou loptičkou.

47.99 €

Hokejová bránka Winnwell 52 Heavy Duty je stabilná bránka, ktorá je ideálna na tréning. Brána má štandardné rozmery 132 x 91 x 61 cm.

219.99 €

Tréningová bránka Bauer 3' X 2' Pro Steel Goal na tréning streľby a minihokej.

59.99 €

Stabilná skladacia hokejová Bránka Winwell 72" na florbal, futbal alebo hokejbal je vhodná na tréning i na cesty.

134.99 €

Sieť WinnWell Heavy Duty Skill Net 72" je skvelá tréningová sieť na individuálny tréning streľby.

289.99 €
na sklade posledný kus 23.04. u vás

Hokejová bránka WinnWell 36" ProForm Quik Net je stabilná bránka, ktorá poslúži ako ideálny pomocník pri tréningu.

62.99 €
  • Druhá akosť

237.49 €

48.99 €

194.99 €

Hokejová bránka WinnWell 14" Heavy Duty Skill Net je vynikajúci pomocník pri individuálnom tréningu pre nácvik streľby.

29.99 €

Bránka WinnWell Mini Set PVC 28" je hokejový set pre najmenších, ktorý využijú pri hre s kamarátmi.

31.99 €

36" bránka WinnWell Pond Hockey je stabilná bránka, ktorá slúži ako ideálny pomocník pri tréningu bez brankára.