Ospravedlňujeme sa, ak niečo nefunguje tak ako očakávate. Prechádzame na nový systém a ladíme poruchy. Ďakujeme za pochopenie. Doprava zdarma na nákup od 40 €

Hokejka Sher-Wood Code I Intermediate

 

{{ price | formatPrice }} s DPH bežná cena 66.37 €

Dostupnosť

Hodnotenie:
Hodnotenie: 0%
Objednávacie číslo:
81812
Výrobca:
SHER-WOOD

porovnať zobraziť porovnanie (0) do obľúbených

Vybrať set:

Vyberte vlastnosti:

Ako si vybrať hokejku

Popis Parametre Najlepšie hodnotené (0) Otázky

Hokejka Sher-Wood Code I Intermediate

Hokejka Sher-Wood Code I JR je novinka na sezónu 2020/2021. Hokejová palica je určená pre dospievajúcich hokejistov, ktorí hľadajú dobrý pomer cena/výkon. Ide o základný model v sérii CODE. Nové technológie znížili hmotnosť hokejky, ktorá prináša lepšiu ovládateľnosť a rýchlejšiu streľbu. Vďaka mäkkému flexu možno lepšie trévnovať tvrdosť a presnosť streľby.Stredne nízky kick point využijú hráči, ktorí radi strieľajú zápästím alebo príklepom z priestoru medzi kruhmi.

Dokonalá symbióza shaftu a čepele

Technológia Sher-Wood Spear Shaft dáva spojeniu "jednodielna hokejka" skutočný význam. Shaft prechádza pätkou čepele, aby poskytoval lepší cit pre puk a konzistentnejší ohybový profil pre svižnejšiu streľbu.

Nízka hmotnosť a maximálna ovládateľnosť

Nový karbónový materiál Blackline XII Carbon Fiber prináša nižšiu hmotnosť a lepšiu ovládateľnosť hokejky. Prepletené karbónové vlákna zvyšujú stabilitu hokejky a súčasne znižujú torzné ohyby. Vaše strely a prihrávky tak budú presnejšie a nestratíte kontrolu nad pukom ani vo vysokej rýchlosti.

Zahnutie Sher-Wood PP26

Mierne zahnutá čepeľ s oblou špičkou ako stvorená pro presné strely a precízne prihrávky. Je vhodná tiež pre tečovanie striel pred bránkou a strely backhandom.


Dĺžku hokejky možno samozrejme zrezať podľa výšky hráča. Obecná rada je skrátiť hokejku tak, aby hráčovi na korčuliach dosahovala po bradu a hráčovi bez korčúľ po nos. Je však potrebné rátať s tým, že sa tým zväčší jej tvrdosť a posunie kickpoint smerom nahor.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

Flex 60 flex
Kategória chráničov podľa veku intermediate
Sezóna 2020/2021
Vyváženie hokejky stredne nízky kick point
Výkonnostná trieda hráča amatérske súťaže
Materiál karbónový kompozit
Protišmyková technológia gripu ľahko pogripovaná
Celková hmotnosť 500 g
Dĺžka (od konca po pätku) 140 cm
Celková dĺžka v cm 153 cm

Hodnotenie SportObchod.sk

 

Najlepšie hodnotené

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíšte svoje hodnotenie produktu Hokejka Sher-Wood Code I Intermediate1 - najhoršie, 5 - najlepšieKredity za hodnotenie získate, len pokiaľ budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Spýtajte sa.

Vložte nám sme otázku k produktu Hokejka Sher-Wood Code I IntermediatePrihláste sa Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}