Hokejky

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 19.99 € 23.02 €

  do 3 dní

  Juniorská hokejka s odolnou čepeľou na drsné povrchy pre sezónu 2016, ktorá je určená pre rekreačných hráčov hokejbalu a inline hokeja.

  Novinka

  -13 %

 • 21.99 €

  do 3 dní

  Drevená hokejka Tempish Bullsz kolekcie 2012/13 je určená na rekreačný hokej a hokejbal. Kvalitná drevená hokejka zo sklolaminátovou čepeľou s ABS jadrom zabezpečuje optimálnu strelu i kontrolu puku. Má výbornú odolnosť voči zlomeniu či odratiu. Ideálna ako darček.

   

 • 28.59 € 33.00 €

  skladom

  Hokejka Swerd 3033 je určená predovšetkým pre hráčov vyhľadávajúcich tvrdú a odolnú hokejku. Skvele sa hodí pre náročných rekreačných hokejistov a hráčov zvyknutých na klasické "drevené" hokejky. Veľmi vyhľadávaný je tento model tiež medzi hokejbalistami.

  -13 %

123vše

Ponúkame Vám špeciálne zosilnené hokejky na hokejbal, ktoré sú zvláštne tým, že majú čepele vystužené plastom pre zvýšenie jej odolnosti a životnosti pri hre na tvrdom povrchu. Zvoľte si tú pravú hokejku zo širokej škály kompozitových aj klasických drevených hokejok s vhodnou čepeľou. Pri voľbe vhodnej hokejky na hokejbal sa zamerajte najmä na dôležité parametre ako ovládateľnosť, sila, ktorú Vám hokejka umožní dať do strely, odolnosť, atraktívny design aj cenu. Vhodne vybraná hokejka Vám pomôže dosiahnuť na ľade maximálne výsledky a pritom zaplatíte len zodpovedajúcu cenu.

Poradíme vám

Adam Dušek Adam Dušek produktový manažér

adusek@sportobchod.sk
+420 530 503 115

prihláste sa Košík: 0.00 €