Hokejbalová obuv

Hokejbal sa hrá na asfaltovom, poprípade plastovom povrchu, kde sa najlepšie uplatnia halové topánky určené napríklad na florbal. Obuv by vás mala dobre podržať pri prudkých zmenách smeru a chrániť členky.

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 99.99 € 141.60 €

  skladom

  Halová obuv Salming Viper 3 Men so všetkými najlepšími technológiami a nízkou podrážkou vyniká ľahkosťou a excelentnou stabilitou.

  VýpredajDoprava zdarma

  -29 %

 • 64.99 € 95.00 €

  skladom posledný kus

  Halová obuv Salming Race R5 3.0 Women sú extra ľahké pretekárske topánky pre florbal i ostatné halové športy. Topánky boli vyvinuté v spolupráci s ortopedickými špecialistami.

  Výpredaj

  -32 %

 • 81.99 € 149.70 €

  skladom posledný kus

  Halová obuv Salming Kobra Men oplýva vynikajúcimi vlastnosťami pre hru na všetkých halových povrchoch a vďaka ľahkosti a pohodliu oslní každého.

  VýpredajDoprava zdarma

  -45 %

12vše

Hokejbal patrí rovnako aj florbal, squash, badminton a tenis do kategórie športov označovaných ako vysokozáťažové. Tieto sporty kladú vsoké nároky nielen na celý pohybový aparát, ale tiež na kvalitnú hokejbalovú obuv.

Pre hokejbal sú typické prudké zmeny smeru pohybu, rýchle štarty nasledované okamžitým brzdením, čo samozrejme kladie vysoké nároky na používanú športovú obuv. Hokejbalová topánka by mala zabezpečovať pevné a bezpečné držanie nohy, nemala by byť klzká a v neposlednej rade by mala byť priedušná a vyrobená z materiálu priamo predurčeného na hladký tvrdý povrch.

Poradíme vám

Jan Kleprlík Jan Kleprlíkproduktový manažér

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €