Florbalové sety

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 13.39 € 17.17 €

  skladom

  10x florbalová loptička Salming Aero Plus je výhodná sada 10 ks kvalitných loptičiek s vylepšenou technológiou Aero. Dvojnásobné množstvo unikátnych vlysov a technológia X-bar, loptičke dodávajú skvelé letové vlastnosti a stabilitu. Výhodná sada pre profesionálnu hru.

  -22 %

 • 114.99 € 140.54 €

  skladom

  Výhodná sada 80 kusov loptičiek a vaku na loptičky pre florbalové tímy.

  Doprava zdarma

  -18 %

 • 127.89 € 169.00 €

  do 2 dní

  Hodnotenie: 98.2%

  Brankársky set Tempish je cenovo výhodný set pre náročných brankárov florbalu. Set obsahuje pohodlnú brankársku masku, priedušný brankársky dres a odľahčené brankárske nohavice, to všetko v jednom designe. Nákupom setu výrazne ušetríte oproti nákupu zvlášť.

  Doprava zdarma

  -24 %

Pripravené florbalové sety ponúkame za zvýhodnené ceny oproti nákupu osve. Set obsahuje florbalové vybavenie a florbalové alebo iné športové doplnky. Objednaním florbalového setu výrazne ušetríte oproti nákupu jednotlivých komponentov.

Špeciálne ponuky florbalového výstroja máme aj pre školské oddiely a kluby. Objednaním školského setu dostanete okrem lepšej ceny aj nejaký ten darček vo forme praktických loptičiek alebo rozlišovacích dresov. Pre školy a kluby urobíme ponuku presne na mieru. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

Tímový program SportObchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €