Florbalové doplnky

Filtrovat

Výrobca:

 • 4.19 € 5.00 €

  skladom

  Florbalová omotávka Tempish Score s protišmykovým povrchom a mäkkým polstrovaním je zárukou, že vám hokejka vždy presne a pevne sadne do ruky. Omotávka dostatočne saje pot. Omotávka Tempish Score je vám ponúkame v čiernom prevedení s termoprintom Tempish.

  -16 %

 • 7.49 € 

  skladom

  Biele alebo čierne potítko na zápästie s predĺženou dĺžkou 15 cm. Zo 100% bavlny s veľmi príjemnou povrchovou úpravou.

   

 • 7.49 € 

  skladom

  Športová fľaša Unihoc Dual Pipe 1 l s dobre vyriešenými plniacimi otvormi, má šraubovací uzáver s ventilom, ktorý umožňuje bezpečné uzavretie. Plastová fľaša v elegantnom a praktickom tvare pre dokonalé držanie. Dodávame v žiarivej zelenej farbe.

   

 • 14.99 € 17.97 €

  skladom posledný kus

  Fatpipe Penalty Box Kit obsahuje uterák a jednolitrovú fľašu na pitie pre hráčov, ktorí si odkrúcajú trest na trestnej lavici.

  Novinka

  -17 %

 • 33.99 € 

  skladom na predajni

  Kvalitné ochranné okuliare Salming Protective V1 sú tou najlepšou ochranou očí pred možným poranením. Okuliare perfektne sadnú a zaistia tak maximálne pohodlie pri nosení.

   

 • 38.99 € 

  skladom

  Osuška Salming Shower Towel je vhodným doplnkom každého florbalistu. Štýlový veľký uterák má rozmer 140 x 65 cm a atraktívny design s logom Salming. Príjemná a savá osuška nesmie chýbať v žiadnej výbave športovca. Skvelý modro-biely design.

   

12345vše

Ponúkame veškeré florbalové príslušenstvo a doplnky ako sú florbalové omotky, čepele, rozlišovacie dresy a ochranné okuliare. Nájdu sa tu aj fľaše na nápoje a florbalová literatúra a ďalšie doplnky. Novinkou je posilňovací powerball - pomôcka na posilňovanie zápästí a predlaktí.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

Tímový program SportObchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €