Brankárske vybavenie na florbal

Filtrovat

Výrobca:

 • 18.99 € 37.00 €

  do 2 dní

  Brankárske šortky Salming Protect sú vyrobené zo špeciálneho priliehavého odľahčeného a funkčného materiálu. Polstrovanie novým typom stlačenej peny ochráni brankára od bolestivých rán loptičkou. Poskytujú 100% ochranu, zároveň ale nijak neobmedzujú v pohybe.

  -49 %

 • 29.99 € 41.89 €

  skladom posledný kus

  Hodnotenie: 96.6%

  Florbalová brankárska maska Tempish Hector je vyrobená z mimoriadne odolného plastu. Maska Hector s certifikáciou IIF je vhodná pre všetky druhy súťaží. Maska má pohodlné polstrovanie a perfektne sedí. Maska je veľmi priedušná vďaka špeciálnym otvorom.

  -28 %

 • 31.99 €

  skladom

  Hodnotenie: 98.6%

  Brankárske rukavice Salming Core sú výsledkom kompromisu medzi kvalitou a cenovou dostupnosťou. Komfortné brankárske rukavice majú špeciálne tvarované prsty pre čo najlepšie uchopenie loptičky. Gólmanské rukavice skvele odvádzajú pot a majú antibakteriálnu úpravu.

   

 • 127.89 € 169.00 €

  skladom v 2 variantách

  Hodnotenie: 98.2%

  Brankársky set Tempish je cenovo výhodný set pre náročných brankárov florbalu. Set obsahuje pohodlnú brankársku masku, priedušný brankársky dres a odľahčené brankárske nohavice, to všetko v jednom designe. Nákupom setu výrazne ušetríte oproti nákupu zvlášť.

  Doprava zdarma

  -24 %

123456vše

Ponúkame brankárske florbalové masky s certifikovanými mriežkami určené pre súťažný florbal. Vždy je na výber z niekoľkých farebných alebo designových variantov. V ponuke máme tiež kvalitné brankárske chrániče pre dokonalú ochranu celého tela.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažérka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.sk
+420 530 514 708

Tímový program SportObchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €