Fľaša SportObchod 1 l

ExkluzívneAkciaNovinka

-30 %

 

3.49 € s DPH Bežná cena: 4.97 €

Dostupnosť

E-shop: zajtra u vás

Hodnotenie:
Hodnotenie
Kúpou získáte
4 kredity
Objednávacie číslo:
38722
Výrobca:
R&B Mědílek

Porovnať Vytlačiť

Fľaša SportObchod 1 l https://www.sportobchod.sk/img/produkty/med/190/190238-lahev-sportobchod-1-l-sk-m.jpg Univerzálna športová fľaša z originálnej produkcie SportObchod.sk o objeme 1000 ml je vhodná pre všetky športové a voľnočasové aktivity.
3.49 EUR New

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Príslušenstvo

Fľaša SportObchod 1 lPopis

d

Univerzálna športová fľaša SportObchod 1 l vás doplní pri tréningu alebo stretnutí a nenechá vás smädných. Doplnenie tekutín je dôležitou súčasťou každého športového výkonu, preto si pokojne namiešajte iontový nápoj a zoberte si fľašu na striedačku. V záverečných minútach vám môže vhodné občerstvenie vyhrať zápas.

Zdravotne nezávadná fľaša

Športová fľaša spĺňa všetky prísne hygienické a zdravotné nariadenia. Vďaka tomu vo vnútri fľaše nevzniká pleseň alebo nepríjemný zápach. Pre uchovanie nápoja v teple si objednajte termoobal na fľašu. Využite navyše aj špeciálne ochranné krytky, ktoré chránia viečko fľaše pred nečistotami.

Perfektné tesnenie proti úniku tekutín

Viečko fľaše spolu s tesnením zabezpečí, aby tekutina nepretekala. Ideálny prúd umožní kvalitný náustok s poistkou, takže môžete piť z výšky bez toho, aby ste sa ústami dotýkali fľaše a napriek tomu sa nepolejete.

Príjemný materiál pre ideálne držanie

Fľašu tvorí polypropylénový plast, ktorý je vysoko odolný a znesie aj neopatrné zaobchádzanie. Súčasne umožní fľašu ideálne držať, takže vám nevypadne ani pri jazde na bicykli.

Na výber máte aj z fliaš s českým a nemeckým designom. Ak nie ste fanúšikom univerzálneho náustku, vyskúšajte fľašu s hokejovou hubicou.

Hodnotenie

d
    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!.

Napíšte svoje hodnotenie produktu Fľaša SportObchod 1 l1 2 3 4 5 1 - najhoršie, 5 - najlepšie


Kredity za hodnotenie získáte,
len ak budete hodnotiť produkty ako prihlásený užívateľ. Prihlásiť sa

Otázky

d

Čo Vás zaujíma o tomto produkte? Opýtajte sa.

Máte otázku k produktu Fľaša SportObchod 1 l


Najpredávanejšie produkty


    prihláste sa Košík: 0.00 €