Dámska sukňa adidas by Stella McCartney

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Dámska sukňa adidas by Stella McCartneyPopis

d

Dámska sukňa adidas by Stella McCartney Skirt Pink je v jednom ohľade celkom unikátna - z časti je vyrobená z plastového odpadu, ktorý je pozbieraný z pobreží oceánov. Za pomoci ekologického programu PARLEY OCEAN PLASTIC™ sa vyzbieraný odpad pretvára na znovupoužiteľný materiál. Dobrý pocit z pohybu je teraz ešte umocnený ekologickým výrobným procesom tejto sukne.

Prispôsobí sa vášmu telu

Sukňa má úzky strih a strečová tkanina sa prispôsobí vášmu pohybu. Mäkká tkanina odvádza vlhkosť od pokožky a nebude sa lepiť na telo.

Použitý materiál

  • 70 % recyklovaný polyester, 19% polyester, 11 % elastan

Parley for the Oceans

Spoločnosť Adidas v spolupráci s organizáciou Parley for the Oceans vytvára funkčné športové oblečenie z plastového odpadu z oceánov a tým sa snaží zmierniť dopady tohto problému.

adidas ClimaLite ClimaLite je materiál vyvinutý pre optimálnu reguláciu vlhkosti. ClimaLite sa skladá zo 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je viazať tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu a čo najrýchlejšie ju odvádzať von. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musia sa textília prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehala na telo.

Dizajn od špičkovej dizajnérky

Na výslednom dizajne sukne sa podieľala slávna módna návrhárka Stella McCartney, ktorá vsadila na štýlovú kombináciu ružovej a čiernej farby.

Zabezpečte si k sukni tiež tielko a vylaďte svoj outfit k dokonalosti.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Ročná kolekcia2019
Určenie preženy
Použité technológieadidas ClimaLite
Dominantná farba:ružová

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekcie

denisa@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €