Cyklistické tretry Shimano XC7 červené

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Cyklistické tretry Shimano XC7 červenéPopis

d

Cyklistické tretry Shimano XC7 v červeno-čiernej farbe sú veľmi komfortné, jednoducho sa zapínajú a navyše maximálne zefektívňujú šliapanie. Vďaka použitým technológiám si ich obľúbia i tí najnáročnejší cyklisti. Moderný červeno-čierny dizajn vyzerá jednoducho výborne. Dve BOA kolieska prinášajú pohodlné a pevné utiahnutie s možnosťou jednoduchej manipulácie i za jazdy.

Zapínanie presné na milimetre

Nič nie je dokonalé. Patentovaný systém firmy Boa však k dokonalosti nemá ďaleko. Uzatvárací ľahký systém vám umožní pomocou kolieska, ktoré uťahuje silné šnurovanie, presne donastaviť i tie najmenšie rozdiely pre dokonalé obutie. Počas jazdy môžete v okamihu urobiť akékoľvek úpravy. 

Neplytvajte energiou

Špeciálny tvar podošvy Shimano Dynalast podporí efektivitu vášho šliapania. Nesprávne tvarované bežné podošvy príliš zaťažujú namáhané svaly, alebo kvôli nim naplno nevyužijete potenciál každého nášľapu. Optimalizovaná Dynalast podošva sľubuje plynulejší pohyb pri šliapaní a efektívnejšie využitie energie. Pri dlhých jazdách vďaka tomu usporíte energiu, ktorú oceníte v záverečnej fáze cesty.

Shimano Dynalast

Tretry zostanú ľahké aj v najťažšom teréne

Shimano v spolupráci s firmou Michelin vytvorili ideálnu podrážku pro off-roadové cyklistické tretry. Dve úrovne hustoty vypĺňajú podrážku po celej dĺžke a pomáhajú zvýšiť životnosť. Vhodný vzor na podrážke zabráni prichytávaniu bahna, aby boli tretry stále čo najľahšie a mohli vyvinúť najvyšší výkon.

Uľahčite si off-road jazdu

Systém SPD pomáha dodať šliapaniu do pedálov maximálnu účinnosť, zlepšuje stabilitu a je pre cyklistu pohodlnejší. Technológia nájde využitie pri jazde v teréne, kde je jazda obtiažnejšia. Teraz budete šliapať s nebývalou istotou a ešte si môžete užívať pohľady do krajiny.

Perfektný prenos sily

Medzipodošva z karbónových vlákien zabezpečí maximálne efektívny prenos energie.

Noha v suchu

Tretry majú v kľúčových miestach vetracie otvory, ktoré zabezpečia priedušnosť a prúdenie vzduchu. Noha sa vám nebude zbytočne potiť a vy tak budete v suchu i na dlhších cyklovýletoch.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Hmotnosť326 g (vel.42)
Tuhosť9
Zapínanie2 kolieska
Určené premužov, ženy
TypMTB
Pokročilosť jazdcapokročilý, výkonnostný
TechnológiaShimano Boa
Shimano Dynalast
Shimano Michelin
Shimano SPD
Farbačervená

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €