Cyklistická prilba Uvex Oversize modrá matná

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Cyklistická prilba Uvex Oversize modrá matnáPopis

d

Modrá matná cyklistická prilba Uvex Oversize je vhodná na cestu i náročné lesné cesty a poskytne ochranu jazdcom, ktorí majú skutočne veľký obvod hlavy. Zásluhou prepracovaného systému nastavenia veľkosti prilba dokonale sadne každému. Príjemný pocit i vo vysokých teplotách zabezpečí aktívna ventilácia.

Základné parametre:

  • Vysoký komfort i v teplom počasí zaručí 24 ventilačných otvorov
  • Precízne nastavenie veľkosti prilby zásluhou technológie IAS 3D
  • Veľkosť XL je vhodná pre jazdcov s obvodom hlavy až do 65 cm
  • Helma vyniká decentným a zaujímavým modrým dizajnom

Ešte lepšia ochrana lebky

Pevnú konštrukciu zabezpečuje polykarbonátová škrupina odolná voči nárazom. Do nej je vstrekovaná EPS pena, ktorá vám poskytne stopercentný komfort a ochranu v prípade nepríjemných pádov. Použitý materiál je navyše veľmi ľahký, popritom však maximálne pevný. Táto technológia je použitá nielen z vonkajšej, ale i zo spodnej a tylovej časti helmy.

Sadne ako uliata

Prilba s rovnakým obvodom, aký má vaša hlava, nemusí automaticky zabezpečiť maximálne bezpečie. Systém IAS 3D je však absolútnou istotou. Každý má iný tvar hlavy. Líši sa obvodom i výškou. Prepracovaný systém ponúka mimoriadnu funkciu presného nastavenia výšky i šírky prilby. Prilba sa tak dokonale prispôsobí všetkým tvarom.

Remienky neškrtia a zabezpečia stopercentnú bezpečnosť

Technológia FAS (Fast Adapting System) znamená pohodlné užitie popruhoviny bez toho, aby vás remienky akokoľvek obmedzovali v pohybe alebo niekde škrtili. Helma vďaka popruhom ostane na hlave aj v extrémnych situáciách a remienky budú vždy v najlepšej možnej polohe.

Stlačíte gombík a máte upevnené

Jednoduché a pohodlné zapínanie helmy je so systémom Monomatic samozrejmosťou. Stlačte gombík pripevnený na remienkoch a helmu upevníte alebo naopak uvoľníte. Remienky budú sedieť ideálne a nedovolia, aby vám prilba spadla za jazdy. Všetko zvládnete jednou rukou.

Nemajte horúcu hlavu

Okrem absolútnej istoty v otázke bezpečnosti iste hľadáte tiež perfektné pohodlie. Chladnú hlavu i pri náročnom výkone uprostred horúceho dńa udrží 24 ventilačných otvorov. Príjemné nosenie prinášajú základné podložky vo vnútri prilby a otravný hmyz sa vám nebude motať do vlasov vďaka ochrannej sieťke.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Hmotnosť345 g
Počet vetracích otvorov24
Technológia výrobyInmold (metóda vstrekovanie)
Sieťka proti hmyzuÁno
Regulácia veľkosti helmyÁno
FarbaModrá
Použitie podľa štýlu jazdyMTB, Cestné
Použité technológieUvex IAS
Uvex Monomatic
Uvex FAS
Uvex Double Inmould Technology
MIPSnie

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €