Cyklistická prilba GIRO Syntax matná tmavomodrá

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Cyklistická prilba GIRO Syntax matná tmavomodráPopis

d

Cyklistická prilba GIRO Syntax matná tmavomodrá je kvalitná prilba pre mužov i ženy s technológiou Roc Loc 5 pre jednoduché upravenie veľkosti i počas jazdy. Vzhľadom na aerodynamický tvar a vynikajúce odvetranie sa nestrtí v rovinatom ani kopcovitom teréne. Prilba je vyrobená in-mold technológiou, ktorá sa vyznačuje vstrekovaním peny do škrupiny, teda je veľmi ľahká, pohodlná a popritom odolná.

Jednoduché nastavenie veľkosti

Nastavenie veľkosti prilby už hádam nemôže byť jednoduchšie. Upínací systém prilby umožňuje tak vertikálne, ako aj horizontálne nastavenie prilby. Navyše to nie je nič zložité a tak si pohodlne všetko upravíte počas jedinej sekundy. Moderný a superľahký systém prináša neprekonateľný komfort a stabilitu pri jazde, ktorá je veľmi dôležitá.

Parametre a technológie:

  • Upínací systém: Roc Loc® 5
  • Konštrukcia: In-mold
  • Ventilácia: 25 otvorov, Wind Tunnel™
  • Vlastnosti: CoolFit výstelky, ultraľahké pásky Slimline
  • Veľkosť: Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59-63 cm)

Stopercentná ochrana

S prilbou z pevnej polykarbonátovej škrupiny, ktorá je vysoko odolná i pri tvrdých nárazoch, si môžete v pokoji užívať adrenalínu, ktorý je spôsobený rýchlou jazdou a zdolávania nástrah lesných ciest. Do škrupiny sa vstrekuje penový EPS polystyrén, ktorý vystuží oblasť ventilačných otvorov a rebier, a tým získate ešte väčšiu ochranu hlavy. Prilba je vo výsledku veľmi ľahká a pohodlná.

Sadne ako na mieru

Vlastný systém pre dimenzovanie Giro Super Fit ™ je založený na dátach o ľudskom tele a viac ako 25 rokov výroby cyklistických prílb. Štyri dospelé veľkosti tak postačia na pokrytie celého spektra rôznych veľkostí hlavy.

Bezchybné odvetrávanie

Prilba sa môže pochváliť veľmi prepracovaným vetracím systémom, ktorý sa postará o váš príjemný pocit i v pravom letnom počasí. Špeciálne navrhnuté vetracie tunely privádzajú chladný vzduch prednou časťou prilby, vedú ho cez hlavu a nechcený teplý vzduch odvádzajú zadnými otvormi.

Chcete ešte lepšiu prilbu so špičkovou ochranou hlavy a mozgu? Potom zvoľte rovnakú prilbu s implementovanou technológiou MIPS GIRO Syntax MIPS v matnej čierno-červenej farbe.


Zobraziť prehľad parametrov

Parametre

d
Hmotnosť260 g (velikost M)
Počet vetracích otvorov25
Technológia výrobyInmold (metóda vstrekovanie)
Sieťka proti hmyzuNie
Regulácia veľkosti helmyÁno
FarbaModrá
Použitie podľa štýlu jazdyCestné, Rekreačná jazda
Použité technológieGIRO Roc Loc 5
GIRO Wind Tunnel
GIRO In-Mold
MIPSnie

Hodnotenie

d

K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

Otázky

d

Z produkta nelze odoslať otázku.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekcií

honza@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44


02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €