Cyklistická prilba GIRO Foray MIPS biela

 

Produkt je dočasne vypredaný

Pokiaľ máte záujem o informáciu o dostupnosti, napíšte nám, prosím, na info@sportobchod.sk, radi Vás budeme pri opätovnom zaradení produktu do našej ponuky informovať.

Popis Parametre Hodnotenie (0) Otázky (0) Alternatívne

Cyklistická prilba GIRO Foray MIPS bielaPopis

d

Uchovajte vaše bystré hlavy v bezpečí

Cyklistická prilba GIRO Foray MIPS poteší jazdcov, ktorí hľadajú absolútnu istotu v otázke bezpečnosti. Prilba sa stane vašou druhou lebkou a zabezpečí maximálnu ochranu pri určitom type nárazov v akomkoľvek teréne. Veľkosť prilby si môžete presne nastaviť na svoju hlavu a tým zabezpečíte, že vám sadne ako uliata. 

Základné parametre:

 • Maximálnu bezpečnosť poskytne technológia MIPS 
 • Možnosť vertikálneho i horizontáneho nastavenia
 • O kvalitné vetranie sa postará prepracovaný vetrací systém
 • Pod ľahkou škrupinou sa ukrýva enormná ochrana

  Systém MIPS ponúkne lepšiu ochranu pred nárazmi, rovnako ako pohodlie, vďaka ventilačným systémom. Nie je dôležité ako ďaleko pošliapete, dôležité je pohodlie, ktoré vám prilba prinesie. O zvýšenom bezpečí nemusíme vôbec hovoriť, to je samozrejmosťou.

  Bezchybné odvetrávanie

  Prilba sa môže pochváliť veľmi prepracovaným vetracím systémom, ktorý sa postará o váš príjemný pocit i v pravom letnom počasí. Špeciálne navrhnuté vetracie tunely privádzajú chladný vzduch prednou časťou prilby, vedú ho cez hlavu a nechcený teplý vzduch odvádzajú zadnými otvormi.

  Jednoduché nastavenie veľkosti

  Nastavenie veľkosti prilby už hádam nemôže byť jednoduchšie. Upínací systém prilby umožňuje tak vertikálne, ako aj horizontálne nastavenie prilby. Navyše to nie je nič zložité a tak si pohodlne všetko upravíte počas jedinej sekundy. Moderný a superľahký systém prináša neprekonateľný komfort a stabilitu pri jazde, ktorá je veľmi dôležitá.

  V jednoduchosti je krása

  Prilba popri vysokej bezpečnosti a komfortu vyniká i v elegancii. Jednoduché, ale súčasne pôsobivé. Designeri sa rozhodli pre klasické biele prevedenie a musíte sami uznať, že ide o dobré rozhodnutie. Prilba Foray MIPS sa stane perfektným doplnkom cyklistického vybavenia a hodí sa ku každému bicyklu.

  Veľkosť: M (55-59 cm), L (59-63 cm)

  Stále váhate a radi by ste sa pozreli i po inej farbe? Kuknite sa na výrazne žlté farebné prevedenie rovnakého typu prilby.


  Zobraziť prehľad parametrov

  Parametre

  d
  Počet vetracích otvorov21
  Technológia výrobyInmold (metóda vstrekovanie)
  Sieťka proti hmyzuNie
  Regulácia veľkosti helmyÁno
  FarbaBiela
  Použitie podľa štýlu jazdyCestné, Rekreačná jazda

  Hodnotenie

  d

  K produktu nelze pridať dalšie hodnotenie.

  Otázky

  d

  Z produkta nelze odoslať otázku.

  Poradíme vám

  Jan Kuchařík Jan Kuchaříkexpert sekcií

  honza@sportobchod.sk
  02/ 20 92 49 44


  02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

  prihláste sa Košík: 0.00 €