Nosiče na bicykle Thule

Pred povalováním sa na pláži dávate prednosť aktívnej dovolenke na bicykli? Žiadny problém – vďaka nosiču bicyklov, ktorý upevníte na strechu alebo ťažné zariadenie auta, spoľahlivo prepravíte bicykle pre celú rodinu. Nosiče majú jednoduchú a rýchlu montáž, ktorú zvládne aj bez pomoci skutočne každý. Vďaka bezpečnostnému uzamknutiu nosiča aj prevážaných bicyklov si na vás žiadny zlodej nepríde.

Filtrovat

Výrobca:

Cena
Cena:

Zoradiť podľa: od najpredávanejšieho | abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

Dla zadaných parametrov bylo nájdených 41 produktov

123vše

Vysoká bezpečnosť a moderný design
Čo sa týka kvality, je Thule vždy popredu a mnoho ich výrobkov už teraz spĺňa pripravované bezpečnostné požiadavky. Aby Thule držalo krok s opatreniami a normami, používa vyspelé technológie v oblasti inžinierstva, testovania a výroby. Výrobky Thule umožňujú športovým nadšencom, aktívnym rodinám a aj ďalším prepravovať ich vybavenie autom počas dovolenky alebo na pracovné účely.

Všetky nové výrobky sú vyrábané podľa nových medzinárodných bezpečnostných štandardov City Crash. Thule produkty odolávajú veľkej záťaži rok za rokom a to bez toho, aby stratili niektorú zo svojich vlastností.

Vysoká bezpečnosť spoločne s pokrokovým designom, úzka spolupráca s veľkými automobilkami a celosvetová prítomnosť umožnila Thule stať sa celosvetovou jednotkou vo svojom odbore.

Thule Group je svetová jednotka
v oblasti prepravy športového vybavenia, ktorá ponúka strešné nosiče pre autá: strešné boxy, pozdĺžniky, nosiče bicyklov, snehové reťaze, prívesné vozíky.

Test časopisu Auto-moto špeciál, ktorý bol zameraný na nosiče bicyklov. Z pohľadu užívateľa boli zo všetkých troch kategórií (strešné, na zadnú časť automobilu a na ťažné zariadenia) najvyššie hodnotené nosiče montované na ťažnú guľa závesného zariadenia. Nielen z hľadiska bezpečnosti, ale okrem iného aj preto, že u nich nie je prakticky žiadne nebezpečenstvo poškodenia laku automobilu.


Napíšte nám typ vozidla, rok jeho výroby, či máte hagusy alebo nie a čo konkrétne hľadáte a potrebujete . Vytvoríme vám ponuku na mieru len a len pre vás! Píšte na thule@sportobchod.cz.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabánexpert sekcie

zbynek@sportobchod.sk
02/ 20 92 49 44

02/ 20 92 49 44 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.sk

prihláste sa Košík: 0.00 €