Detské vozíky za bicykel

Ponúkame vám testované a osvedčené prívesné detské vozíky značky Chariot a Croozer spĺňajú maximálne bezpečnostné požiadavky a kvalitu spracovania. Detské vozíky alebo tiež prívesné vozíky sa stali dokonalou alternatívou prepravy detí, psov a nákladu za bicyklom. Pomocou originálnych adaptérov sa z vozíkov za bicykel dá urobiť napríklad aj dokonale ovládateľný detský kočík alebo vozík na behanie a jazdu na korčuliach.

Detské vozíky sú v ČR dokonca definitívne schválené zákonom č. 197/2012 Sb, ktorý legalizuje používanie na všetkých komunikáciách!

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Zoradiť podľa: abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 44.19 € 

  Dostupnosť: do 3 dní

  Opora hlavy a ramien Croozer umožní cestovať s deťmi už od 9 mesiacov (dieťa musí samo sedieť). Opora zabezpečí, že je dieťa zafixované vo vozíku v tej správnej polohe a vďaka výškovo staviteľnej polohe opory hlavy poslúži najmä pri zaspaní malého pasažiera.

   

 • 81.39 € 

  Dostupnosť: do 3 dní

  Kočíkový set pre detský vozík CTS Chariot obsahuje 2 jednoducho otáčateľné kolieska s priemerom 8". Predné kolieska sa jednoducho zacvaknú do originálneho CTS systému detského vozíka Chariot CTS a tým sa zmení vozík na dokonalo ovladateľný detský kočík.

   

 • 81.39 € 

  Dostupnosť: do 3 dní

  Cyklistický set na pripojenie vozíka Chariot CTS Axle obsahuje všetko potrebné na pripojenie detského vozíka za bicykel. Sada sa skladá z ťažného ramena s upínacím systémom Chariot CTS vrátane bezpečnostných odraziek a výstražnej zástavky.

   

Poradíme vám

Jirka Bilík Jirka Bilík produktový manažér

jbilik@sportobchod.sk
+420 776 846 366
+420 530 503 109

prihláste sa Košík: 0.00 €