Detské vozíky za bicykel

Filtrovat

Výrobca:

Cena

Ďalšie parametre Cena Počet miest Brzda

Zoradiť podľa: abecedy | od najlacnejšieho | od najdrahšieho

 • 498.99 € 560.00 €

  skladom v 1 farbe

  Detský vozík Croozer Kid FOR 2 je príves za bicykel, športový kočík alebo jogger. Stabilný, ľahký a prepracovaný vozík za bicykel pre 2 deti bol ocenený certifikátom bezpečnosti. Maximálny komfort za prijateľnú cenu. Záruka 10 rokov na rám!

  Doprava zdarma

  -11 %

 • 579.99 € 689.00 €

  skladom na predajni

  Detský vozík vo vylepšenej verzii plus pre prevoz jedného dieťaťa. Tlmiče Sylomer všetko utlmia a dieťa je ako v bavlnke.

  NovinkaDoprava zdarma

  -16 %

 • 849.99 €

  skladom na predajni

  Detský vozík Chariot CTS Cougar 1 ponúka najlepší pomer medzi vlastnosťami a hodnotou. Kvalitné použité látky s čalúnenou vložkou sedačky. Detský vozík pre 1 dieťa má nastaviteľné odpruženie a pomocou adaptérov sa dá tlačiť alebo pripojiť za bicykel.

  Doprava zdarma

   

 • 1 149.99 € 

  skladom v 1 farbe

  Detský vozík Thule CTS CX1 ponúka najvyšší možný komfort a dokonalý vzhľad plný nových technických riešení včítane kotúčovej brzdy. Kvalitné látky, z ktorých sú vyrobené vonkajšie steny, boli použité aj na tvarovanú a pohodlnú čalúnenú sedačku.

  NovinkaDoprava zdarma

   

 • 1 249.99 €

  skladom na predajni

  Detský vozík Thule CTS CX2 ponúka najvyšší možný komfort a dokonalý vzhľad plný nových technických riešení včítane kotúčovej brzdy. Kvalitné látky, z ktorých sú vyrobené vonkajšie steny, boli použité aj na tvarovanú a pohodlnú čalúnenú sedačku.

  NovinkaDoprava zdarma

   

 • 1 199.99 € 1 350.00 €

  skladom na predajni

  Detský vozík Chariot CTS Chinook 1 ponúka najvyšší komfort s dokonalým vzhľadom. Rýchlo zložiteľný praktický kočík alebo prívesný vozík za bicykel pre 1 dieťa. Ideálny pre aktívnych rodičov, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu a maximálnu bezpečnosť pre svoju ratolesť.

  Doprava zdarma

  -11 %

Ponúkame vám testované a osvedčené prívesné detské vozíky značky Chariot a Croozer spĺňajú maximálne bezpečnostné požiadavky a kvalitu spracovania. Detské vozíky alebo tiež prívesné vozíky sa stali dokonalou alternatívou prepravy detí, psov a nákladu za bicyklom. Pomocou originálnych adaptérov sa z vozíkov za bicykel dá urobiť napríklad aj dokonale ovládateľný detský kočík alebo vozík na behanie a jazdu na korčuliach.

Detské vozíky sú v ČR dokonca definitívne schválené zákonom č. 197/2012 Sb, ktorý legalizuje používanie na všetkých komunikáciách!

Poradíme vám

Jirka Bilík Jirka Bilík produktový manažér

jbilik@sportobchod.sk
+420 776 846 366
+420 530 503 109

prihláste sa Košík: 0.00 €